Müşteri ve Bayii Memnuniyeti Araştırmaları

vera

Müşteri ve Bayii Memnuniyeti Araştırmaları

Araştırma sonuçlarına göre, memnun olmayan müşterilerin ve bayilerin sadece %3’ü şikâyetlerini kurumlara iletmektedir. Dolayısıyla müşteri şikâyetlerinin olmaması yüksek müşteri memnuniyeti sağlandığının göstergesi olmayacaktır.

Müşteri ve bayii memnuniyet araştırmalarımızda müşteri/bayilerinizin kurumunuzla ve rakiplerinizle uzun süreli çalışma eğilimini rasyonel ve duygusal acıdan ölçebildiğimiz endeksler ile karşılaştırıyoruz.

Aksiyon analizleri ile güçlü olduğunuz ve acil önlem alınması gereken süreçleri ve her bir süreç içerisinde yer alan kritik performans göstergelerinin ektisini tespit ediyoruz.

Segmentasyon Analizi ile Bağımlı, Alternatiflere açık, Kaybedilebilir ve Taraftar müşteri oranlarınızı tespit ediyoruz ve bunları derinlemesine inceleme fırsatı sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve bağlılığı araştırma modelimizle, Ürün Geliştirme Fırsatlarınızı, Memnuniyete Yönelik Alınacak Aksiyonları, İmaj Algınızdan geliştirilebilecek stratejileri, Rakipler ve Pazar Koşullarına Yönelik Oluşturabileceğiniz Stratejileri belirleyerek gerekli aksiyonları almanızı sağlıyoruz.

Bizimle İletişime Geç