Bayi/Satış Kanalı Verimlilik Araştırmaları

vera

Bayi/Satış Kanalı Verimlilik Araştırmaları

Bayi/Satış Kanalı Verimlilik Araştırması markanızın ve rakip markaların satışını gerçekleştirebilen kanalların satış davranışlarını ve motivasyonlarını belirleyerek markanız adına daha verimli çalışabilmelerini sağlamak üzere gerçekleştirilmektedir.

Araştırma sonucu elde edilen verilerimize, Vera markalı stratejik bilgi sunan 9 farklı ileri analitik ve sofistike analiz modeli uygulanmaktadır. Örnek olarak bazı analiz modellerimiz açıklanmıştır.

Markaj Analizi; Satış Kanallarınızın markanızla birlikte birincil ve ikincil yoğunlukta çalıştığı rakipler ve bu rakiplerin rekabetteki önem düzeylerini belirlemenizi ve rekabete dayalı aksiyonlar geliştirmenizi sağlamaktadır.

Seçim Modelleri Analizi;

Bu analiz sayesinde marka değerinize göre optimum fiyat ve iskonto stratejilerinizi belirler, rekabet ortamına göre dinamik değişimler uygulayabilirsiniz.

Segmentasyon Analizi; Satış Kanallarınızı hem tutumsal hem de davranışsal verilerle cüzdan payı ve bağlılık ekseninde incelemenizi ve gerekli aksiyonları almanızı sağlamaktadır.

Bizimle İletişime Geç